Barion Pixel jatra plice tluste_strevo zaludek slezina_slinivka srdce tenke_strevo mocovy_mechyr ledviny osrdecnik troji_ohrivac zlucnik drevo kov kov zeme zeme ohen ohen voda voda ohen ohen drevo aktualni_organ

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Všechny produkty na našich stránkách, které jsou schváleny jako doplňky stravy, nejsou léky a nemůžeme je za předepsané léky zaměňovat.

Barion, visa, maestro, diners club, discover

Žaludek

7. – 9. hodina

Hlavní aktivitu přebírá žaludek, který potřebuje smíchat žaludeční šťávy se šťávami z dvanáctníku a slinivky, aby se pročistilo tenké střevo a tím se dobře připravilo na příjem potravy. Ovoce a vitaminy jsou tou správnou potravou v tomto čase. Tělo také potřebuje teplo, proto bychom se měli vyhnout například studené sprše.

 

Element: Země

Měsíc: Říjen

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: nadýmání, špatné trávení, poruchy teplotní regulace, vtahování chladu do nohou, dále vysoké horečky spojené s blouzněním, bolestivé otoky hrdla a kolenou, bolesti dolních končetin v místech průběhu dráhy.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: : disharmonie dráhy vyvolá neschopnost přijímat lásku a chápat své okolí, na druhé straně příliš velkou citlivost vůči emocionálním impulzům, ustaranost – naproti tomu nevšímavost, zatrpklost, mlčenlivost, povrchnost, výbuchy zlosti.


Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím