Barion Pixel

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Barion, visa, maestro, diners club, discover Salveo.cz na Firmy.cz

Cordyceps CS-4 MycoMedica 90 kapslí

Doplněk stravy
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: 7318
EAN: 8594167650014
záruka:24 měsíců
výrobce:TCM POINT s.r.o.
cena bez DPH:600 Kč
cena vč. DPH:690 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Cordyceps CS-4

Cordyceps CS-4 obsahuje extrakt z mycelia houby Cordyceps - housenice čínské a je tedy asi 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub. Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Cordyceps CS-4 je minimálně 30 %.

Původním teritoriem této houby je tibetská náhorní plošina, kde roste ve výšce až 4000 m nad mořem. Již před mnoha staletími si pastevci všimli, že zvířata spásající Cordyceps mají úžasnou sílu, vitalitu a jsou mimořádně plodná. Pastevci jej proto začali sbírat a užívat.

Cordyceps je spojením houby a housenky. V zimě přebývá Cordyceps v zemi jako houba a v létě vyrůstá ze země a vytváří plodnice. Jeho výtrusy se zachycují na housence motýla a na něm parazitují. Nakažená housenka se zahrabává do země, kde parazitující houba "spotřebuje" její orgány a vyplní celé její tělo. Celý tento cyklus trvá někdy i 6 let. Jelikož je tedy Cordyceps spojením živočišné i rostlinné říše, dokáže mimořádně doplňovat yin i yang.

Složení (1 kapsle):

  • 500 mg, Housenice čínská (extrakt), Cordyceps sinensis, Cordyceps: EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
  • min. 30 % polysacharidů (reálně bývá 33-34 %)
  • 12-18 % D-mannitol

Balení: 90 kapslí á 500mg extraktu - v želatinových či rostlinných kapslích (rostlinné jsou vhodné i pro vegany)

Dávkování: běžná dávka: 1 – 2 kapsle denně, zvýšená dávka: 3 – 10 kapslí denně (je vhodné poradit se s lékaře či praktikem čínské medicíny), doporučuje se užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat, kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem, Cordyceps by se neměl užívat pozdě večer, aby nenarušoval spánek, při užívání se doporučuje zvýšit příjem vitamínu C.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Výrobce: TCM POINT s.r.o., Česká republika

Balení90 kapslí
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím