Barion Pixel

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Barion, visa, maestro, diners club, discover Salveo.cz na Firmy.cz

Tlusté střevo

5. – 7. hodina

Tlusté střevo je ve své nejvyšší činnosti. V tomto čase by měl pro nás pozvolna začínat den, měli bychom se pomalu probouzet, vyhýbat se stresu a spěchu. Důležitý je také dostatečný přísun tekutin – vlažný čaj či voda. Dále pak jíst jen lehkou snídani. Je také prospěšné si v této době navyknout na vyprazdňování. Nemocní se cítí velmi špatně.

Element: Kov

Měsíc: Prosinec

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolesti zubů, bolestivý otok hrdla provázený zduřením mandlí, zánět hrdla, bolesti v nadloktí a v břiše, ale také zežloutnutí očního bělma, pocit sucha v očích, výtok řídkých hlenů a krvácení z nosu, syndrom zablokování krku, nefunkčnost a potíže s ohýbáním ukazováčku.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: disharmonie dráhy vyvolá tajnůstkářství, dlouhodobé zadržování přežitých, už neaktuálních emocí a citů, problémy s aktem dávání a přijímání na citové rovině a z toho vyplývající pocity nedostatečného ocenění či zneužívání s neprojevovanou vnitřní depresí.


Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím