Barion Pixel jatra plice tluste_strevo zaludek slezina_slinivka srdce tenke_strevo mocovy_mechyr ledviny osrdecnik troji_ohrivac zlucnik drevo kov kov zeme zeme ohen ohen voda voda ohen ohen drevo aktualni_organ

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Všechny produkty na našich stránkách, které jsou schváleny jako doplňky stravy, nejsou léky a nemůžeme je za předepsané léky zaměňovat.

Barion, visa, maestro, diners club, discover

Tenké střevo

13. – 15. hodina

V největší činnosti je tenké střevo a nastává nejvhodnější doba na oběd. Všichni ti, co měli pouze lehkou snídani, se nebudou po obědě cítit těžce. Dochází k nárůstu fyzické aktivity. Vzhledem k tomu, že se snižuje citlivost zubů, je vhodná doba pro dentistické zákroky.

 

Element: Oheň

Měsíc: Červen

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: : bolesti v krku, bolesti ramene a nadloktí, rozpínavé bolesti v podbřišku, syndromy spojené s poruchami tvorby a distribuce tělních tekutin, k nimž se přiřazují i zežloutnutí bělma očí, hučení v uších, hluchota, bolesti šíje.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: disharmonie dráhy se projeví poruchami analýzy a zpracování citů: přehnané kritizování, nekritičnost v analyzování, neschopnost přehodnotit vlastní city. V pozadí jde o strach o existenci, pocit neschopnosti těžit ze své činnosti, nepružnost, pocit neschopnosti vymezit si hranice, lehkovážnost, přeceňování svých možností, posouvání vlastních hranic na úkor jiných, stavy podráždění s pozadím poruch centrálního nervového systému.


Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím