Barion Pixel jatra plice tluste_strevo zaludek slezina_slinivka srdce tenke_strevo mocovy_mechyr ledviny osrdecnik troji_ohrivac zlucnik drevo kov kov zeme zeme ohen ohen voda voda ohen ohen drevo aktualni_organ

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Všechny produkty na našich stránkách, které jsou schváleny jako doplňky stravy, nejsou léky a nemůžeme je za předepsané léky zaměňovat.

Barion, visa, maestro, diners club, discover

Trojí ohřívač

21. – 23. hodina

Tato doba je určena trojitému ohřívači, což jsou tři energetická centra napojená na vesmír. Organismus se připravuje na zasloužený odpočinek - spánek, proto bychom neměli podporovat jeho aktivaci. Nepít alkohol, nejíst. Vhodné jsou pouze přírodní produkty, které dodávají tělu vše potřebné. Navození příjemné a klidné atmosféry je dobrým předpokladem k příjemnému probuzení.

Element: Oheň

Měsíc: Srpen

Fyzické projevy energetické nerovnováhy: nahluchlost, pocity hučení v uších, bolestivý zánět hrdla, pocení, poruchy termoregulace, oběhové potíže, poruchy funkce lymfatického systému a oslabení imunity, alergie, zadržování tekutin a toxinů v organismu, otoky v průběhu dráhy, bolest vnějšího koutku oka, opuchnutí tváře v prostoru jařmové kosti, bolesti za uchem a na vnější straně ramena, v oblasti nadloktí, lokte a předloktí, neschopnost používat prsteníček.

Psychické projevy energetické nerovnováhy: nedostatek vstřícnosti ve společenských vztazích, přílišná starostlivost o sebe a své blízké.


Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím