Barion Pixel
snow snow snow snow snow snow snow snow snow snow

Přírodní lékárna - Salveo, prodej bylin

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován. Z hlediska EU se nejedná o léčivé byliny.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Zdarma e-booky v pdf

E-book Minerály

E-book Schusslerovi soli

E-book Jatra

E-book Odkyseleni

E-book 19 Bylin

Barion, visa, maestro, diners club, discover

Salveo.cz na Firmy.cz

Demeter 100% bio šťáva Aronia 3 l

Doplněk stravy
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: 10472
EAN: 4250396904291
záruka:24 měsíců
výrobce:Aronia ORIGINAL Naturprodukte GmbH
cena bez DPH:573 Kč
cena vč. DPH:659 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Arónie Demeter (černý jeřáb, jeřabina), 100% šťáva lisovaná z čerstvých plodů

3 litry aroniové šťávy v kvalitě Demeter obsahují přímo lisovanou šťávu z více než 5 000 čerstvých aroniových plodů nejvyšší kvality Aronia ORIGINAL. Přirozená, udržitelná a holistická filozofie biodynamického zemědělství je garantem prvotřídních plodů aronia. 

Plody arónie jsou lisovány pouze jednou, šťávy nejen intenzivně chutnají, ale také si zachovaly hojnost svých přírodních ingrediencí. V praktickém balení 3L bag-in-box je aróniová šťáva v plastovém sáčku bez BPA s integrovaným kohoutkem skladována bez přístupu kyslíku - takže šťáva zůstane svěží a výborně chutná až po dobu tří měsíců po otevření.

Složení:

  • 100% Aronie (plod), Aronia melanocarpa, Temnoplodec černý, Černý jeřáb: antioxidant

Dávkování:  Doporučené denní množství je 1 dcl šťávy po jídle (dávku můžete rozdělit na 2 x - ráno a večer) a vystačí tedy na měsíc (30 dní). Šťáva zůstává čerstvá po dobu až 3 měsíců po otevření při pokojové teplotě, není tedy nutné ji skladovat v chladničce. Šťávu můžete konzumovat neředěnou přímo načepováním do skleničky nebo nebo naředěnou s kvalitní neperlivou vodou. Šťáva může být také použita jako základ pro lahodné smoothies, sladké omáčky nebo jako ovocná složka ve slaných pokrmech. 

Upozornění: Množství konzumace není omezeno, dávkujte dle toho, jak Vám chutná a zda se tělo vyššímu příjmu nebrání (např překyselením žaludku). Jako každá čistá přírodní šťáva může mít ve větším množství (1 litr), požitém najednou a nalačno, mírně projímavé účinky.  

Výrobce: Aronie Original, Německo

Balení3 l
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím