Barion Pixel
snow snow snow snow snow snow snow snow snow snow

Salveo - přírodní lékárna, prodej bylin

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován. Z hlediska EU se nejedná o léčivé byliny.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Zdarma e-booky v pdf

E-book Minerály

E-book Schusslerovi soli

E-book Jatra

E-book Odkyseleni

E-book 19 Bylin

Barion, visa, maestro, diners club, discover

Salveo.cz na Firmy.cz

Aloe Elixír Bilberry Kombucha Health Republic 500 ml

Doplněk stravy
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: 19636
EAN: 8594195050237
záruka:24 měsíců
výrobce:Health Republic, s.r.o.
cena bez DPH:391 Kč
cena vč. DPH:450 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Aloe Elixír Bilberry Kombucha - Borůvka

Aloe Elixír je exkluzivní přípravek 100% přírodních extraktů, jehož hlavní složkou je výtažek z Aloe Vera a extrakt z Kombuchy v kombinaci s různými druhy zdravého ovoce. Spojení těchto tří silných extraktů – Kombucha, Aloe vera a výběrové super ovoce –  je světovou premiérou, kde použitý extrakt z Kombuchy mnohonásobně zesiluje léčivé účinky a vstřebatelnost ostatních složek.

Aloe Elixír neobsahuje konzervační látky, pesticidy, přísady ani látky zlepšujících chuť. Je vhodný pro vegetariány i vegany, osoby s laktózovou intolerancí i celiaky. Elixír mohou užívat dokonce i diabetici, dle příbalového letáku.

Aloe vera je rostlina, která je dlouho známá jako elixír dlouhověkosti. Vzhledem ke své nutriční hodnotě a výjimečným vlastnostem se jí právem říká „Královna léčivých rostlin“. Má schopnost obohatit živinami každou buňku lidského těla. Díky schopnosti přežití za skromných okolností si Aloe Vera vyvinula obrovské množství látek potřebných v našich tělech, např. množství vitamínů, aminokyselin, enzymů a minerálů. Nám tyto látky pak umí prostřednictvím tohoto extraktu předat.

Kombucha, které na východě po staletí říkají "Dlouhověkost", dodává tělu duševní i tělesnou vitalitu. Kombucha není houba, jak si mnozí myslí, ale symbióza kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií mající neopakovatelný vliv na organismus. Užívání kombuchy je datováno již kolem roku 200 před naším letopočtem. Vědecky je poprvé zkoumána roku 1852. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. 

Borůvky, které jsou použité pro výrobu Aloe Elixíru Bilberry, jsou ručně sbírané v čistých makedonských lesích a dále jsou pečlivě tříděny a zpracovávány ekologicky a technologicky přirozeným způsobem tak, aby byl zachován maximální obsah živin.

Složení: 

  • Aloe vera (extrakt ze šťávy 99,5% čistoty), Aloe barbadensis Miller: normální hladina cukru v krvi, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, napětí - únava, antioxidant, čištění a detoxikace, normální stav pokožky, vylučování - pročištění těla, kontrola tělesné hmotnosti a hubnutí, normální činnost gastrointestinálního traktu, (před) menstruační a komfort
  • 99,5% extrakt z Kombuchy, Kombucha kultura: EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
  • Brusnice borůvka, Vaccinium myrtillus, Borůvka černá: normální stav zraku - antioxidant, normální činnost cévní soustavy, těžké nohy, trávení - střevní tranzit, hladina cukru v krvi, normální hladina glukózy v krvi, antioxidant

Dávkování: Užívejte 20 min před jídlem 1 - 2 polévkové lžíce 2 x až 3 x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Pro zvýšení vstřebávání poválejte v ústech cca 30 vteřin a následně polkněte. Pro nejlepší efekt, nepijte žádnou tekutinu 30 minut před konzumací a poté za dalších 30 minut po požití vypijte sklenici vody. Přípravek se může přímo konzumovat, nebo ředit vodou a přírodními šťávami nebo s citrónem. 

Dávkování pro diabetiky: Užívejte 20 min před jídlem 1 polévkovou lžíce 1 x až 2 x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle a zapíjejte vždy sklenicí vody.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Health Republic s.r.o., Česká republika

Balení500 ml
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím