Barion Pixel

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Barion, visa, maestro, diners club, discover Salveo.cz na Firmy.cz

Vážení a milí zákazníci

Vážení a milí zákazníci

Vítejte na našich stránkách. Několik měsíců byl náš e-shop uzavřen, a to v důsledku kontroly ze strany státu a následného udělení vysoké pokuty za použití "nepovolených zdravotních tvrzení".

Zdravotní tvrzení dle platné legislativy jsme používali, ale dle kontrolních orgánů nedostatečně. Chtěli bychom Vám poděkovat za zájem a podporu, díky níž jsme se rozhodli překonat pocit zklamání, marnosti a beznaděje z toho, že Vám nemůžeme poskytovat ucelené a plnohodnotné informace o nabízených produktech. Řadu let jsme se snažili o přehlednost a jednoznačnost poskytovaných informací. Chtěli jsme, abyste se na našich stránkách rychle orientovali, našli přesně to, co potřebujete, dle symptomů a svých potíží si vybrali vhodný preparát. To však již bohužel není možné. 

Od nabytí účinnosti nařízení Komise (EU) č. 1924/2006, tj. od 14.12.2012 se u bylinek a bylinných produktů nesmí uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního či léčebného účinku. Bylinky a bylinné výrobky byly zařazeny mezi potraviny a potravinové doplňky, a jako takové nemohou léčit, pomáhat s angínou, chřipkou, virózou, pomáhat klasické medicíně s léčbou rakoviny, odstranit bolest či zastavit krvácení.

Začínáme tedy znovu. Musíme, u námi dříve nabízených cca 5000 produktů, zkontrolovat všechny informace a ponechat pouze tvrzení povolená EU, neboť to, co o bylinkách víme my, není ve většině případů schváleno a tedy dovoleno uvádět. Proto Vás prosíme, mějte pro nás pochopení. Povstali jsme z popela jako bájný Fénix a potřebujeme čas, abychom mohli zase vyrůst.

Na průběžné doplňování dalších produktů se můžete těšit téměř každý den. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v kamenném obchodě v Praze, na Vinohradské ulici č. 1999/110, nebo na telefonních číslech: 607 221 137, 604 576 648.

Najdete nás také na facebooku a Instagramu.
Vaše Salveo


Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím