Barion Pixel

Přírodní lékárna Salveo

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Barion, visa, maestro, diners club, discover Salveo.cz na Firmy.cz

Lepicol ADM Protexin 180 kapslí

Doplněk stravy
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: 17413
EAN: 8594186900039
záruka:24 měsíců
výrobce:ADM Protexin Limited
cena bez DPH:234 Kč
cena vč. DPH:269 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Lepicol 

Lepicol je multi-vlákninový přípravek obsahující jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev, dále pak inulín, tedy prebiotickou vlákninu. Tyto dvě složky napomáhají zajistit doporučovanou denní dávku vlákniny. Třetí klíčovou složkou je 5 kmenů živých kultur, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka.

Již téměř 20 let v České republice, více než 22 let v Evropě. Originální původní receptura vznikla v Anglii. Lepicol obsahuje patentově chráněné probiotické kultury. Velmi důležitým hlediskem je to, že Lepicol se vyrábí tam, kde se vyrábí i probiotické kultury. Ty jsou totiž velmi náchylné na změny teplot a vlhkosti okolního prostředí. Proto další transport a zpracování v jiném místě vyžaduje splnění náročných kritérií. V opačném případě mohou probiotické kultury velmi rychle odumírat. Vláknina psyllium použitá v Lepicolu je ošetřena napařováním, aby se omezila na minimum možnost výskytu plísní a nežádoucích mikroorganismů.

Všechny suroviny, výrobní postupy i hotové výrobky podléhají několikastupňovému systému kontroly kvality. Výrobky jsou pravidelně testovány v nezávislých akreditovaných laboratořích ve Velké Británii (UKAS) i v České republice (Česká zemědělská univerzita v Praze).

Složení:

  • Psyllium, Plantago ovata forsk, Jitrocel indický (semena): normální funkce trávicího traktu a střev
  • Inulín, prebiotická vláknina: EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení 
  • Živé kultury:
  • Lactobacillus rhamnosus
  • Bifidobacterium bifidum
  • Lactobacillus acidophilus
  • Lactobacillus plantarum
  • Lactobacillus bulgaricus
  • rostlinná kapsle

Obsah vlákniny: Každých 5 kapslí prášku obsahuje 2,7 g vláknin. Hmotnost obsahu jedné kapsle: 700 mg

Dávkování: Užívejte nelépe 30 minut před jídlem. Dospělí: 4 - 8 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Zapijte vodou nebo ovocnou šťávou (200 - 300 ml). Doporučuje se začít s nižší dávkou a postupně zvyšovat dle individuálních potřeb. Maximální dávka je 8 kapslí dvakrát denně. Děti: 2 - 5 kapslí jednou nebo dvakrát denně, zapít vodou nebo ovocnou šťávou (100-200 ml). Podávání Lepicolu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem. Těhotné ženy: Lepicol je vhodný i pro těhotné, doporučujeme konzultaci s lékařem.

Upozornění: Obsahuje stopová množství sóji a mléka, protože tyto složky jsou použity v kultivačním médiu probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které neovlivní lidi s laktózovou intolerancí. Užívání Lepicolu bez tekutin může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy Lepicol řádně zapijete, nejlépe množstvím 200 - 250 ml na 5 g/5 kapslí Lepicolu. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy uživání Lepicolu se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu uživání Lepicolu pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užívání a poraďte se s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené a pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let.

 

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah dětí. Nemusí se skladovat v chladničce.

 

Výrobce: ADM Protexin Limited, Velká Británie

Balení180 kapslí
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím