Barion Pixel
snow snow snow snow snow snow snow snow snow snow

Salveo - přírodní lékárna, prodej bylin

Současná legislativa EU u bylinek a bylinných produktů zakázala uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku. Žádný z produktů na našich stránkách, který je schválen jako doplněk stravy, není lékem a nemůže být za předepsaný lék zaměňován. Z hlediska EU se nejedná o léčivé byliny.

S latinským pozdravem Salveo "Buď zdráv!" vám přejeme pevné zdraví a děkujeme, že u nás rádi nakupujete.

Zdarma e-booky v pdf

E-book Minerály

E-book Schusslerovi soli

E-book Jatra

E-book Odkyseleni

E-book 19 Bylin

Barion, visa, maestro, diners club, discover

Salveo.cz na Firmy.cz

Kadidlový prášek z kadidla Hojari Luban 20 g

Kadidlový prášek
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: 16920
záruka:24 měsíců
výrobce:Luban s.r.o.
cena bez DPH:95 Kč
cena vč. DPH:115 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Kadidlový prášek z kadidla Hojari

Ve starověku bylo ománské kadidlo jednou z nejdražších surovin světa. Jeho cena se vyvažovala zlatem. Kadidlo z Ománu miloval egyptský Tutanchamon, římský císař Nero i rozmarná královna ze Sáby. Tři králové přinesli malému Ježíškovi  kromě zlata a myrhy i jeden z darů nejcennějších – kadidlo.

Kadidla existuje mnoho druhů.   Za nejkvalitnější se považuje kadidlo z Ománu, kde roste vzácná odrůda stromů kadidlovníků – Boswellia sacra. 

Kadidlový prášek je usušená a nahrubo mletá kadidlová pryskyřice. Je vhodný jak k samotnému vykuřování, tak k výrobě různých vykuřovacích směsí. Smícháním s jinými pryskyřicemi nebo bylinnými směsmi  vytvoříte jedinečné vůně s podtónem orientálního kadidla. Prášek lze použít také k výrobě domácí kadidlové kosmetiky, jako například přírodních peelingů, mastí nebo prášků na zuby. Není určeno k vnitřnímu užití.

 

Použití: K vykuřování kadidlem je nejlepší použit kadidelnici. Do kadidelnice nasypte jemný písek, na který položíte uhlík, stejný jako se používá do vodních dýmek. Na rozžhavený uhlík opatrně umístěte kamínek kadidlové pryskyřice. Pokud máte kadidelnici s víkem,  uzavřete ji, aby byl průchod dýmu regulován otvory ve vrchní části. Po intenzivním vykuřování je dobré na chvilku vyvětrat. Vůně kadidla v prostoru vydrží několik hodin, navodí relaxační atmosféru a pročistí energie v místnosti.

Hmotnost: 20 g

Výrobce: Luban s.r.o, Česká republika

Balení20 g
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Stránky pro své fungování využívají cookies. Nesouhlasím (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím