Maitake MycoMedica 90 kapslí

výrobce:MycoMedica
katalogové číslo:7791
EAN:8594167650038
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:600 Kč

690 Kč

Maitake – trsnatec lupenitý

Název Maitake, trsnatec lupenitý, v překladu tančící houba, vychází z reakcí hledačů, kteří radostí tančili, když tuto úžasnou a vysoce ceněnou houbu nalezli. Jedná se o chorošovitou parazitickou houbu s plodnicí, která má podobu velkého trsu, ten je tvořen nohou s až mnoha sty srostlými klobouky. Parazituje v přírodě na kmenech dubů. Maitake obsahuje mnoho biologicky aktivních látek, vitamíny a minerály počínaje, polysacharidy, proteoglykany (D-frakce), fenoly, flavonoidy, nenasycenými mastnými kyselinami nekonče. Důležitá je i 30% koncentrace polysacharidů v extraktu.

Složení (1 kapsle): 

Balení: 90 kapslí á 500 mg extraktu

Dávkování: běžná dávka: 1–2 kapsle denně, zvýšená dávka: 3–10 kapslí denně (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem), doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat, kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem, při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Výrobce: TCM POINT s.r.o., Česká republika

https://www.salveo.cz/