Olej Ostropestřec raw Bohemia 250 ml

výrobce:Bohemia Olej s.r.o.
katalogové číslo:11646
EAN:8595606901179
dostupnost: Dostupné do 7 dní
cena bez DPH:187 Kč

215 Kč

Olej Ostropestřec raw

Bohemia Olej Ostropestřec je světle nazlátlé barvy s jemně oříškovou chutí. Dodává příjemný nádech na saláty či dresinky, hodí se i do jogurtů.

Bohemia Olej Ostropestřec se lisuje za studena v RAW kvalitě. K lisování se používá české semínko odrůdy ostropestřec mariánský, který byl již ve středověku pěstován v klášterních zahradách pro léčebné účely. Je zdrojem esenciální nenasycené mastné kyseliny linolové (omega 6) a napomáhá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Bohemia Olej Ostropestřec je velmi oblíbeným olejem mezi zákazníky a má ocenění Dobrota Karlovarského kraje 2017 a Regionální potravina 2018.

 

Složení:

 

Balení: 250 ml

 

Použití: Používá se primárně jako doplněk stravy, doporučujeme proto nepřekračovat denní dávku – 12-14g oleje. Půl polévkové lžíce 2x denně mezi jídly. Olej Ostropestřec je vhodný  jak k zelenině tak i k mléčným produktům. 

 

Upozornění: Uchovávejte v suchu a tmě při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu. Přípravek není náhradou pestré stravy.

 

Výrobce: Bohemia olej s.r.o, Česká republika 

https://www.salveo.cz/