Joda Organika Glandula mystery 30 kapslí

výrobce:Glandula mystery, spol. s.r.o.
katalogové číslo:13176
EAN:8588004639034
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:1 174 Kč

1 350 Kč

Joda Organika 

Joda Organika jedinečný produkt s nejbezpečnější molekulární formou JÓDU. 

Joda ORGANIKA® je ryzí slovenský výrobek, vyráběným na Slovensku z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Jde o CERTIFIKOVANÝ produkt, který zároveň prošel klinickou studií. 

Jejich základem jsou látky rostlinného původu, obsahující účinné složky, prospěšné pro zdraví člověka. Nejvýznamnější funkci v rámci prospěšných účinků těchto kapslí však hraje jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému komponent vhodným, jedinečným a originálním způsobem. Jedině mořská ryba, pomocí svého metabolismu, umí v těle přeměnit anorganickou formu jódu na organickou látku a navázat ji na své maso či tuk. Tuto schopnost mají v přírodě přitom jen tři druhy treskovitých ryb.

Tobolková forma tohoto výživového doplňku je výsledkem snahy vyhovět všem jeho uživatelům a tudíž i těm, kteří mají případné obtíže s přijímáním organické formy jódu v dýňovém oleji v jeho olejovité formě. 

Složení: 

Dávkování: 1 x denně 1 kapsli. Užít po jídle. Zapít cca 2 dcl čisté vody. Během užívání zvýšit pitný režim na 1litr čisté vody na 30 kg váhy člověka denně. Není možné se předávkovat a nikdy se v těle neukládá.

Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy. Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí. Skladujte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 15 - 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Výrobce: Glandula mystery, spol. s.r.o., Slovensko

 

https://www.salveo.cz/